שירותי גינון

מעוניינים לחדֵּש את הגינה? רוצים לעצֵּב את המרפסת או הגג? מבקשים לתכנן מערכת השקיה?
עדן צמחים, חנות הפרחים הוותיקה בתל אביב, מציעה גם שירותי גננות, עיצוב צמחייה ועוד.
50 שנות ניהול החנות הקנו לנו ידע וניסיון רב בתחום הצומח, הגננות, הטיפוח וההשקיה. במהלכן התוודענו למגוון סוגי פרחים, עציצים וסגנונות עיצוב. נשמח לייעץ לכם בתחומים אלה וללוות אתכם בתהליכי עיצוב גינה, מרפסת או גג ביתיים וכן בהתאמת צמחייה למשרד. 

שירותי גינון

הקמת גינה ותחזוקתה הן מלאכות מורכבוֹת הדורשות מקצועיוּת לצד הקדשת זמן בלתי מבוטל.
לא לכולם יש את הַיֶּדַע והפנאי לכך, ולכן מומלץ שגנן מקצועי ילווה אתכם בתהליך. שלמה מרמור מעֵדֶן צמחים הוא בעל הידע והניסיון הדרושים, מכיר את תחום הגננות על בוריו לרבות מִגוון סוגי צמחים, וידע להמליץ לכם על צמחייה המתאימה לתנאי הקרקע בגינתכם, חלוקת הגינה לאזורי אור וצל, דישון נכון, תכנון מערכת השקיה יעילה ותחזוקתה ועוד. בין אם מדובר בהקמת גינה חדשה, גינה הזקוקה לשיקום או גינה שדורשת טיפול שוטף – אנו הכתובת עבורכם.

עיצוב גגות ועיצוב מרפסות

במהלך שנים רבּות של עיסוק בתחום הצומח נחשפנו לשילוב צמחייה בגגות ומרפסות, במגוון סגנונות ועיצובים. לפי נתוני הגג או המרפסת בביתכם נוכל להמליץ לכם על הצמחייה המתאימה מבחינת שטח, אקלים, אור וצל, ולייעץ לגבי תכנון מערכת השקיה יעילה וחסכונית. בהמשך נסייע לכם בתחזוקה שוטפת של הגג או המרפסת הפורחים, ובטיפול בחידוש צמחייה לגגות ומרפסות.

עיצוב צמחייה למשרדים

עיצוב משרד בהיבט הצומח מצריך התמחות וראייה מיוחדת. אנו בעלי ניסיון רב בתכנון צמחייה למשרדים וביצוע העבודה. בהתאמת צמחייה למשרד יש להתחשב בשיקולים שונים דוגמת סגנון העיצוב הכללי של המשרד, כיווני אוויר, אור השמש המגיע למשרד ועוד. בבחירת צמחייה למשרד נמליץ בדרך כלל על צמחים רב-עונתיים שאינם מצריכים טיפול רב. יחד עם זה לרבּים מהמשרדים אנו ממליצים לבחוֹר מתוך מחלקת עציצי הסחלב העשירה שלנו, המציעה שלל סחלבים בשפע מינים וצבעים. הסחלב, ההדוּר שבפרחים, מתאים לקישוט המזכירוּת וחדרי ישיבות, ינעים את זמנם של הלקוחות הממתינים לפגישה, ומשדֵּר אלגנטיוּת ויוקרה.

תכנון מערכות השקיה

בתכנון גינה, מרפסת או גג יש להביא בחשבון את מערכת ההשקיה, אשר לה מקום מרכזי וחשיבוּת עליונה. מערכת השקיה יש לתכנן ביעילות המרבית כדי שתהיה פונקציונלית וחסכונית כאחד. מומלץ להשתמש במערכת השקיה המבוססת על מחשב השקיה או קוצב מים באופן המאפשר להתאים את המערכת לצריכת המים של הצמחים, ולקבוע את מנת המים הנדרשת בכל השקיה. רצוי להגדיר מראש תוכנית השקיה תוך התחשבות בסוג הקרקע, תנאי האקלים בגינה או במרפסת בהשפעת אזור המגורים, עונות השנה ועוד.
במדינתנו שאינה משופעת במים יש לייחס חשיבות יתרה לחיסכון במים בעת תכנון מערכת השקיה ותחזוקתה השוטפת. אנו בעדן צמחים מנסים ליישׂם שימוש במים "אחרים" להשקיה דוגמת מי קולחין, מים מותפלים או מים אפורים במידת האפשר. כמו כן אנו ממליצים לעקוב אחר תקינות מערכת ההשקיה הממוחשבת כדי להבטיח שהמים מחולקים בהתאם לצורכי הצמחים בגינה, במרפסת או בגג, וכדי להימנע מהיווצרות נזילות או תקלות, ואם מאותרות כאלה לתקן אותן בהקדם.

עדן צמחים – הבית שלך לתכנון הגינה הביתית, הגג, המרפסת או המשרד

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ חינם התקשרו לשלמה: 052-5663250

לקוחות ממליצים